שיקום בטון

שיקום בטון זהו תהליך הנדרש בשעה שהבטון נחלש, נסדק ומתחיל להתפורר. מיותר להסביר, עד כמה מסוכנות עשויות להיות ההשלכות של הזנחת בטון במצב זה. הבטון משמש פעמים רבות בתור הבסיס לבניין עצמו או בתור בסיס לאגפים נוספים של הבניין (למשל, מרפסות שנוספו).
עבור בניינים רבים, הבטון מהווה את הבסיס של הבניין, למשל כאשר הבניין מונח על עמודי בטון, שהחלל בניהם גם משמש בתור חנייה. גם במקרים אלה, הזנחה של הצורך לבצע שיקום בטונים עלולה להביא להשלכות עגומות ביותר.

השלבים השונים של שיקום בטון כוללים: הכנת השטח (קילוף הטיח המתקלף וסיתות הסדקים, עד לקבלת בטון נקי), חציבה לחשיפת הברזלים עד למצב של ס"מ 1 מהיקף הברזל ו-10 ס"מ משני צידיו, הברזל החשוף מתנקה משאריות חלודה, במידת הצורך הוא מחובר מחדש ע"י ריתוך ומחוזק בחומרים כימיים ממירי חלודה. לאחר מכן, סוגרים את המקום עם בטון מיוחד לשיקום שאינו מתכווץ.

ללא שיקום בטונים שנעשה בצורה מקצועית ובזמן, קיים סיכון שהבטון יתפורר לגמרי ויסכן את המבנה כולו ואת אלה המתגוררים בו. חברת אוורסט שיקום מבנים מספקת שירותי שיקום בטון המבוססים על ניסיון רב שנים וידע רב בתחום שנצבר גם עקב לימוד עצמי במהלך העבודה וגם בזכות הצוות של החברה, שיש לו ניסיון רב בכל התחומים הדרושים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אוורסט

טלפון: 052-7480893

טלפקס: 077-3006121

כתובת: הספיר 9, תל מונד

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support