שיפוץ בניינים

שיפוץ בניינים רבי קומות

שיפוץ בניינים זו עבודה חשובה מאד אשר מאפשרת לנו לשמור על המבנים הקיימים מבלי לסכן את המתגוררים בהם או העובדים ושבים בסביבה. השיפוץ עצמו מתבצע בהתאם למצב המבנה עצמו, הדרישות של הדיירים ולפי התקציב כאשר לרוב העבודה מורכבת בהרבה מכפי שנראה. עבודת שיפוץ הבניין מחייבת הגעה של אנשי מקצוע שונים למקום כאשר כיוון שמדובר בבניינים לרוב מדובר גם בצורך באנשי מקצוע בעלי התמחות בעבודות בגובה.

ביצוע עבודות שיפוץ בניינים בגובה

כל עבודה אשר מתבצעת בגובה של שלושה מטרים ומעלה מעל לקרקע נחשבת לעבודה בגובה. בניינים באופן טבעי נישאים לגובה רב ועל כן לאלו אשר עובדים בתחום השיפוץ שלהם חייבת להיות הכשרה מתאימה לעבודה בגובה וזאת בנוסף להכשרה הספציפים שלהם בתחום השיפוץ הנדרש. עבודות שיפוץ בניינים הן מגוונות מאד ויכולות לכלול:

• תיקון אריחי שיש
• צביעת קירות
• איטום קירות וגג
• שיקום בטון מתפורר (עמודים או קירות)
• חידוש מבנה ועוד…

האסתטיקה של המבנה

פעמים רבות בוחרים בעלי הבניין לבצע שיפוץ שלו בשל צרכים אסתטיים. עם השנים הבניין נהיה מיושן והוא עובר בלאי טבעי. בעלי דירות אשר רוצים להעלות את ערכן לצורך מכירה או לצורך עלייה באיכות החיים בוחרים לבצע עבודות של שיפוץ בניינים שיכולות להיות מגוונות מאד. לעתים בוחרים בעלי הדירות לשלב גם איש מקצוע בתחום העיצוב על מנת לקבל עזרה וסיוע בתהליך ובבחירת החומרים השונים, אך לא תמיד והבחירה נתונה בידי הדיירים עצמם. בחירת חברה טובה ומקצועית לביצוע שיפוץ בניינים הינה משמימה לא פשוטה. יש לבחור חברה בעלת נסיון מקצועי הנעזרת בציוד מתקדם ובטיחותי אשר תורם רבות ומקצר את זמן העבודה, בנוסף גימור מושלם מבחינה אסתטית. בקשו לראות דוגמאות לעבודות שיפוץ בניינים שבוצעו על ידי החברה.

בחירת חברה מבצעת

על מנת ליהנות מהתוצאה הסופית של השיפוץ יש להקפיד לבחור את החברה המתאימה לביצוע העבודה.
הפרמטרים אשר יכולים להשפיע על בחירת החברה המבצעת הם:

N

תיק עבודות – תיק העבודות של החברה המבצעת יכול לקבוע האם תרצו לעבוד איתה או לא. במידה והחברה ביצעה שיפוץ של בניינים באזורכם יהיה לכם קל מאד לבוא ולראות את העבודה ואיכותה.

N

המלצות – גם אם ראיתם את העבודות הקודמות אותן ביצעה החברה חשוב מאד שתבררו עם הדיירים כיצד בוצעה העבודה והאם החברה עמדה בלוחות הזמנים שנקבעו.

N

הצעת עבודה – שיפוץ הבניין הוא לא עניין פשוט ויש לקבל הצעה מפורטת לרבות לוחות זמנים, עלויות ואלו עבודות עומדות להתבצע במקום.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אוורסט

טלפון: 052-7480893

טלפקס: 077-3006121

כתובת: הספיר 9, תל מונד

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support