צביעת תשתיות

שירותי צביעת תשתיות

צביעת תשתית מתאפיינת במרכיבים רבים, ובבחינה מעמיקה של השטח בטרם הכניסה אל הפרויקט. אנו באוורסט מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים ביותר, המהנדסים המנוסים ביותר, ומסוגלים להתמודד עם סוגים רבים ומגוונים של תשתיות המיועדות לצביעה. אחת הנקודות החשובות ביותר אותן יש לקחת בחשבון בעת כניסה אל פרויקט של צביעת תשתיות, היא נושא יציבות פני השטח לקראת הצביעה.

צביעת תשתיות דורשת יציבות מרבית של השטח, על כן אנו מבצעים הכנה לתשתית לפני הצביעה, על ידי חיזוק פני השטח באלמנטים שונים לקראת הנחת שכבת הצבע העמידה. מהנדסי אוורסט, יידעו כיצד להתאים את צבע התשתית אל חומרי הגלם מהם עשויה התשתית בכדי להבטיח את ההיצמדות המרבית לאחר הצביעה. התאמה של חומר הגלם אל הצבע הנכון, מהווה צעד ראשוני עיקרי בהבטחת היצמדות הצבע לאורך שנים וללא חשש להתפוררות. תשתיות מסוימות, עשויות חומרים אשר עשויים לפגוע בשכבת הצבע העליונה. הפרשת מלחים ואלקלואידים מסוגים שונים מחומר הבסיס, עשוי לפגוע לאורך הזמן בשכבת צבע התשתית. ניתן למנוע זאת על ידי הכנת שטח הצביעה באמצעות ניקוי חלודה, הטמעת שכבת יסוד בצבע המתאים, וצעדים נוספים. אנו באוורסט, מתמחים בכל התהליכים הנדרשים לקראת צביעת תשתיות, ומספקים לקהל לקוחותינו את השירות המקצועי ביותר, האיכותי ביותר, ובעיקר – צביעה אשר תחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות ברמת גימור עליונה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אוורסט

טלפון: 052-7480893

טלפקס: 077-3006121

כתובת: הספיר 9, תל מונד

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support