צביעת מבנים – לרענן את מראה המבנה

כל מבנה או בניין עובר שינויים פנימיים וחיצוניים. השינויים הפנימיים של המבנה הם לרוב תוצאה של השימוש בו ואילו השינויים החיצוניים קשורים פעמים רבות להשפעות מזג האוויר והשנים העוברות על המבנה. השינויים החיצוניים יכולים לבוא לידי ביטוי בהתקלפות הצבע, יצירת טחב על המבנה, היווצרות של סדקים ועוד. הדרך הטובה ביותר למנוע את כל התופעות הללו היא להקפיד על תחזוקה נכונה באופן שוטף כשזו כוללת ניקיון של המבנה, תיקון מפגעים כשאלו מופיעים (כלומר לא להזניח ולחכות שהמצב יחמיר) וגם צביעת מבנים בצורה מקצועית.

שיקולים בביצוע צביעת מבנים

צביעת מבנים היא עבודה מקצועית אשר מיועדת לשמור על המבנה הקיים או לשפץ אותו. כאשר מבצעים צביעה של המבנה הקיים ניתן לראות גם האם ישנם פגמים במבנה ולתקן אותם על מנת שהם לא יחמירו. השיקולים הנכנסים לביצוע עבודת צביעת המבנה הם:

  • מצב המבנה – מצב המבנה משפיע על ההחלטה לבצע את הצביעה עצמה ומשפיע גם על אופי הצביעה עצמה. כלומר, מבנה אשר נמצא במצב טוב אך הצבע שעליו דהה מתאים לצביעה בלבד עם תוצאות טובות כאשר מבנה סדוק ידרוש קודם כל עבודת שיפוץ.
  • תקציב – התקציב משפיע על שיטת הצביעה של המבנה ועל סוג הצבע. במידה וישנו תקציב לבניין האפשרויות גדולות וככל שהתקציב קטן כך גם האפשרויות בעבודה עצמה. העלות מתחלקת לשניים, עלות עבודה וחומרים.
  • שיטת הצביעה – ישנן שיטות שונות לצביעה וחברה המומחית לעניין תוכל להציג תיק עבודות ולהציע תמחורים שונים עבור כל עבודה כך שדיירי הבניין יוכלו לבחור את השיטה אשר תואמת יותר מכל את הנראות שהיו רוצים להשיג.
  • הצבע – צביעת מבנים מחייבת מהדיירים במקום (או מי מטעמם) לבחור את הצבע אשר נראה להם המתאים ביותר לחיי היום יום שלהם כאשר החברה יכולה לעתים לתת המלצות אך לא יותר מכך.

ציוד מיוחד

רוב המבנים נישאים לגובה ועל כן דורשים ציוד מיוחד לצורך צביעת המבנה וכן אנשי מקצוע אשר יודעים לבצע צביעת מבנים ובעלי הכשרה לעבודה בגובה. במהלך העבודה ייתכן שימוש בפיגומים, במות או כל ציוד אחר בטיחותי שיגן על העובדים ויעניק תוצאה מושלמת למבנה. שימוש בציוד מתקדם משפיע משמעותית על זמני העבודה והגימור.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אוורסט

טלפון: 052-7480893

טלפקס: 077-3006121

כתובת: הספיר 9, תל מונד

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support