עבודות סנפלינג באמצעות ציוד מקצועי

רובנו עובדים בחיי היום יום על הקרקע, עוברים מהבית, לרכב, לעבודה ובחזרה. אך ישנם אנשים אשר תנאי העבודה שלהם אינם סטנדרטיים ולעתים הם אפילו לא נוגעים ברצפה במשך זמן רב. אנשים אלו אשר מבצעים עבודות סנפלינג הם חלק ממערך העבודה ומשמשים לעבודות כדוגמת תיקוני מבנים, ניקיון חלונות ועוד עבודות רבות. הציוד אשר משמש לצורך עבודה בסנפלינג הוא ציוד מקצועי אשר כולל בין היתר גלגלות וחבלים ולא פעם כאשר מסתכלים על העובדים (כמו למשל אלו שעושים עבודת ניקיון חלונות), הם נראים כמו דמות מסרט, אך הדבר אינו אומר שהם לא מקצועיים ומוכשרים לבצע את עבודתם.

מתי על פי החוק נצטרך לבצע עבודות סנפלינג

כל עבודה אשר מתבצעת שלושה מטרים ומעלה מעל לקרקע נחשבת לעבודה בגובה ומצריכה הכשרה מיוחדת מצד העובד לביצוע שלה כאשר סוג אחד של עבודות בגובה מתבצע דרך עבודת סנפלינג. את העבודות אשר מתקיימות מעל לקרקע ועם ציוד סנפלינג מקצועי יש לבצע בתחומים שונים כל עוד הם עונים להגדרת החוק מבחינת גובה העיסוק. התקנות הנוגעות לעבודה בגובה התעדכן בסוף שנת 2008 לאחר שהיו מקרים רבים ומצערים של תאונות ועתה התקנות מחייבות כי העובד אשר מבצע את העבודות בגובה יעשה זאת עם הציוד הנכון ועם הכשרה מתאימה ולשם כך ישנה הכשרה לעבודה בסנפלינג והכשרות דומות.

הכשרה לביצוע עבודות סנפלינג

ההכשרה לביצוע עבודות סנפלינג מתבצעת תחת פיקוחו של משרד התמ"ת ואלו אשר עובדים בגובה מחויבים לעבור השתלמות אחת לשנתיים. השתלמות זו נמצאה כדרך הבטוחה ביותר לעובדים בגובה והיא הדרך לשמור על ביטחונם. כל אדם אשר עובר הכשרה והשתלמות של עבודה בגובה מקבל תעודה בעלת תוקף לשנתיים. לכן, במידה ואתם מזמינים בעלי מקצוע לביצוע עבודות סנפלינג אתם יכולים (וזכאים) לבקש לראות כי לעובד המבצע את העבודה יש את התעודה המתאימה המאשרת את הכשרתו. מבחינתכם, במידה ואתם מזמינים עובד אתם בוודאי רוצים לדעת כי הוא מבצע את עבודתו בביטחון ועל כן הצגת התעודה יכולה להעניק לכם רוגע כי בעל המקצוע אכן מוכשר לבצע את העבודה. הנסיון ושימוש בציוד מתקדם, בטיחותי ומתאים אכן מניע חשוב בבחירת חברה מתאימה לביצוע העבודה. לכן חשוב לבדוק את הוותק הקיים של החברה המבצעת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אוורסט

טלפון: 052-7480893

טלפקס: 077-3006121

כתובת: הספיר 9, תל מונד

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support