עבודות גובה למי הן מיועדות?

עבודות גובה אלו עבודות אשר מתבצעות בגבהים ודורשות מקצועיות והכשרה מתאימה. העבודות יכולות להתבצע דרך שימוש בציוד סנפלינג או ציוד הרמה על סוגיו השונים. האנשים אשר מבצעים את העבודות אשר מתבצעות בגובה חייבים להיות בעלי הכשרה מתאימה לכך, הכשרה מקצועית לכך כאשר הגוף האחראי להכשרה זו הוא משרד התמ"ת.

מהן עבודות גובה?

אלו עבודות מתבצעות בגובה?

העבודות אשר מתבצעות בגובה יכולות להיות מגוונות מאד ובניהן:

N

הרחקת יונים והתקנת רשתות למניעת ציפורים

N

צביעת בניינים ותיקונים בגובה

N

ניקיון חלונות בבתים ובנייני עסקים

N

עבודות איטום בגובה עבור בניינים או בתים פרטיים רבי קומות

N

תיקון לקויים בבניה וביצוע עבודות מיגון

N

ביצוע עבודות שיפוץ ובנייה ועוד…

כל העבודות הללו דורשות מקצועיות הן בתחום העבודה עצמה והן בתחום העבודה בגובה.

במידה ואתם זקוקים לביצוע אחת מהעבודות הללו עליכם להקפיד להעסיק רק אנשים מוסמכים לכך.

ביצוע העבודה בפועל

ביצוע עבודות גובה הוא חלק מהדרישות היום יומיות שלנו. העבודות יתבצעו בהתאם לדרישות בשטח כאשר יש להתחשב בכך שלעתים יש לבצע עבודות הכנה מראש וכי במידה וישנו עיכוב בשל תופעות כמו מזג אוויר קשה (רוחות וגשמים לדוגמה) יש להיעזר בסבלנות. את העבודה הנדרשת מבצעים בפועל לאחר תכנון והכנת השטח. מבחינתכם, אם אתם זקוקים לעבודות אשר מתבצעות בגובה,
כל שעליכם לעשות הוא לפנות למומחים בתחום ולברר את הפרטים הבאים:

ביטוח – ברגע שאתם מזמינים בעלי מקצוע אשר תפקידם לבצע עבורכם עבודות גובה עליכם לוודא כי לבעלי המקצוע יש ביטוח מקצועי אשר מגן עליהם (ועליכם מפני תביעה) במקרה של פגיעה זו או אחרת.

ניסיון – חשוב מאד כי מבצעי העבודה או החברה מגיעים לאחר ניסיון בתחום. ניסיון משמעותו לא רק בעבודות המתבצעות בגובה אלא ניסיון בעבודה הספציפית לה אתם נדרשים כולל הגובה המדובר ובמיוחד אם מדובר על עבודה חריגה או גובה יוצא דופן.

הצעת מחיר – כמובן שחשוב מאד לקבל הצעת מחיר על העבודה הנדרשת עבורכם כאשר עליכם לקחת בחשבון לא רק את המחיר הניתן לכם אלא גם את לוחות הזמנים, הפניות של החברה לעבודה וכמו כן במידה ומדובר בעבודה מתמשכת לבחון איזה שירות תקבלו.

לסיכום ביצוע עבודות גובה יבוצעו על ידי חברה המתמחה לכך ושיש לרשותה את הציוד המתאים לכך.
עבודות גובה יבוצעו על ידי בעלי מקצוע המיומנים לכך המבצעים זאת בצורה מקצועית תוך שמירה על כללי בטיחות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אוורסט

טלפון: 052-7480893

טלפקס: 077-3006121

כתובת: הספיר 9, תל מונד

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support