חיזוק אריחי שיש לבניינים רבי קומות

ישנם מבנים אשר מכוסים אריחי שיש ויש מבנים אשר נבנים כעת עם חיפוי עליהם. לעתים למבנים קיימים יש צורך בביצוע עבודת חיזוק אריחי שיש ובמבנים חדשים יש צורך בביצוע הרכבת האריחים. החיזוק של האריחים מיועד למבנים בהם החיפוי רופף ומעבר לכך שהוא מהווה מפגע אסתטי הוא מהווה סכנה אמיתית לשלום הציבור. החיזוק של אריחי השיש יכול להתבצע בשל עבודה מקורית אשר לא התבצעה כראוי והוא יכול להתבצע בשל התיישנות המבנה הקיים כשבמקרים אלו לעתים יש לבחון את איכות המבנה עצמו ולבדוק שאין צורך לבצע עבודות תיקון אשר יתווספו לחיזוק של אריחי השיש עצמם.

ביצוע חיזוק אריחי שיש

ביצוע חיזוק אריחי שיש דורש קדיחה בכל אריח, הכנסת דיבל לקיר, הכנסת בורג מתאים אשר יחבר בין האריח לבין הקיר ואיטום של הבורג. ישנם מקרים אשר בהם עושים שימוש גם בדבק מיוחד אשר מוסיף חיזוק לבורג עצמו כאשר יש לבחון כל מבנה והאם יש צורך בכך או לא. לאחר הקידוח והכנסת הבורג מבצעים איטום שלו על מנת שהמבנה ייראה חלק ונעים מבחינה אסתטית. מבנים מתפוררים אשר מהווים סכנה לציבור יכולים לעבור שיפוץ אשר יחמיא להם ויעניק להם מראה מכובד ולא מראה של מבנה מיושן. כיוון שרוב המבנים בהם ישנה דרישה לביצוע חיזוק שיש הם מבנים גבוהים יש צורך באנשי מקצוע אשר בנוסף ליכולת שלהם לבצע את החיזוק עצמו יכולים לבצע את העבודה בגובה. חשוב לבצע את העבודה בצורה מקצועית תוך כדי שימוש ברשת לחיזוק מיטבי וחיבור השיש עם המבנה.

עבודה בגובה

עבודה בגובה היא עבודה המתבצעת שלושה מטרים ומעלה מעל האדמה. על מנת להגיע לאריחים בבניין או מבנה גבוה מאד ישנו צורך בציוד מתאים כשציוד זה יכול להיות במות, ציוד סנפלינג או כל קונסטרוקציה אחרת. במידה ויש לכם צורך בביצוע עבודות של חיזוק אריחי שיש עליכם לוודא כי העובדים אשר מגיעים אליכם מוכשרים לעבודה בגובה ויש להם ניסיון לעבוד עם הציוד הנדרש. במידה ואתם מזמינים עובדים לביצוע העבודה בררו האם יש להם הכשרה וניסיון בתחום הנדרש ובקשו לראות תעודה המעידה על כך שמותר להם לעבוד בגובה. חיזוק שיש היא עבודה המתבצעת בגובה ודורשת שימוש בכלים וציוד מתאים ובטיחותי ובנסוף צוות מקצועי בעל וותק ונסיון לביצוע העבודה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אוורסט

טלפון: 052-7480893

טלפקס: 077-3006121

כתובת: הספיר 9, תל מונד

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support