איטום קירות חיצוניים

מי יכול לבצע את העבודה ?

את עבודת איטום קירות חוץ יכולים לבצע אנשי מקצוע אשר מומחים לתחום האיטום כאשר כמעט תמיד ויש צורך שתהיה להם גם הכשרה לעבודה בגובה. מעבר לבתים פרטיים בהם מתבצעות עבודות איטום, בבניינים או במבנים גבוהים אנשי המקצוע שמבצעים את האיטום של הקירות חייבים לעבוד בתנאים בטוחים ולשמור על עצמם. על מנת לוודא כי אתם מזמינים את אנשי המקצוע הנכונים תוכלו לוודא כי עברו הכשרה מתאימה ואף לבקש לראות תעודה המעידה על יכולותיהם וכי הם אינם מסכנים את עצמם בסביבת המגורים שלכם. חשוב לבחור בעל מקצוע למטרה, אדם בעל נסיון המשתמש בכלים וחומרים איכותיים אשר עמידים לתקופה ארוכה.

שלבי העבודה בביצוע איטום קירות חוץ

איטום קירות חיצוניים זו עבודה מקצועית אשר מתבצעת בשני שלבים עיקריים על ידי אנשים שהוכשרו לכך.

שלב ראשון – איטום סדקים. בשלב זה בוחנים את הקיר של המבנה כולו (לכל אורכו ורוחבו), מזהים את המפגעים השונים ואוטמים אותם באמצעות חומר ייחודי המתאים לאיטום קירות חוץ ועמיד בפני פגעי מזג האוויר. בשלב זה אוטמים גם סדקים קטנים וגם גדולים ואם ישנו צורך בביצוע תיקון מורכב מבצעים גם אותו.

שלב שני – ציפוי הקיר. לאחר סיום האיטום של הקיר ניתן לבצע ציפוי שלו. הציפוי מהווה שכבת הגנה נוספת לקיר ולמניעת ספיגה של מים. אחת הסכנות עבור המבנה היא חדירת מים, מה שעלול להביא לתופעות של טיח, פטריות וגם סדקים ועל כן יש לבצע שלב זה במקצועיות לאחר סיום איטום הסדקים והתייבשות מלאה של החומר המשמש לאיטום. גימור הינו חלק חשוב בויזואליות והמראה הסופי ולכן חשוב להשתמש בחומרים איכותיים לגימור מושלם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אוורסט

טלפון: 052-7480893

טלפקס: 077-3006121

כתובת: הספיר 9, תל מונד

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support