איטום מבנים

המבנה בו אנו גרים הוא אינו דבר מובן מאיליו, הוא דורש התייחסות והשקעה לאורך השנים, השקעה אשר מחייבת אותנו להביא אנשי מקצוע למקום. העבודות אשר נדרשות במבנה בו אנו עובדים או מתגוררים יכולות להיות מגוונות מאד ובניהן צביעת מבנה, שיפוץ ואיטום המבנה. האיטום מגן על המבנה מפני פגיעות מזג האוויר ועל אף שישראל ידוע כמדינה נטולת גשמים, אנו רואים פעם אחר פעם כי בעת הגשמים ישנם מפגעים רבים. המפגעים הם לרוב תוצאה של ביצוע עבודות איטום לא איכותיות מלכתחילה או התיישנות של המבנה.

מה קורה כאשר המבנה לא אטום

מבנה לא אטום (שלרוב אינו אטום כהלכה) עלול לגרום לנזק גם למבנה החיצוני (עמודים וקירות) וגם לתכולת הבית. איטום מבנה שלא נעשה כהלכה גורם לחילחול של מי גשמים אל תוך המבנה או לקירות עצמם. כאשר המים נכנסים לתוך המבנה עצמו אנו יכולים לראות טפטוף וכשהוא מתגלה בזמן ניתן להזיז את החפצים מהסביבה ולשים גיגיות וכאשר המים אינם נכנסים למבנה אלא פוגעים בו "רק" מבחינה חיצונית הם יכולים לגרום לסדקים ולהיחלשות של המבנה. איטום מבנים בזמן יכול למנוע את הפגיעה במבנה, חיצונית ופנימית.

סוגי איטום מבנים

עבודות איטום מבנים הן עבודות מגוונות ויכולות לכלול עבודות תחזוקה כמו גם ניקיון מרזבים (כדי למנוע כניסה של מים תקועים למבנה) והן יכולות להיות עבודות מורכבות כמו איטום תפרי התפשטות אשר מופיעים לאורך המבנה. כאשר הסדקים השונים מופיעים במבנה יש צורך להזמין איטום מבנה מקצועי אשר כולל פעמים רבות גם ביצוע של העבודה בגובה ומיומנות רבה.

מתי ניתן לבצע איטום מבנים

במידה ויש לכם צורך בביצוע איטום מבנים ניתן לשער שתצטרכו להמתין לימים הנעימים. רוב האנשים מגלים את המפגעים בעונת החורף וכשהגשמים מגיעים, אך לרוב לא ניתן לבצע את עבודת האיטום בחורף, אלא אם לפתע מופיעים מספר ימי שמש רצופים (מה שייתכן בארצנו). על מנת לאטום את המבנה יש צורך בהנחת חומרים שונים שחייבים להתייבש, מה שלא יכול לקרות תחת גשם ומזג אוויר סוער.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אוורסט

טלפון: 052-7480893

טלפקס: 077-3006121

כתובת: הספיר 9, תל מונד

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support